Firma Perfect Systems świadczy usługi z zakresu montażu, rozbudowy, audytu oraz projektowania instalacji fotowoltaicznych. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem by sprostać nawet trudnym projektom. Potencjał firmy opiera się w głównej mierze na wiedzy i doświadczeniu właściciela firmy, czego potwierdzeniem są uprawnienie UDT (Instalator OZE) oraz SEP (dozór, eksploatacja, pomiary) a także licznych certyfikatów zdobytych na szkoleniach (m.in. Fronius, Sofar).

Instalacje przez nas wykonywane są starannie i z zachowaniem wszelkich przepisów oraz norm. Szczególny nacisk kładziemy na dobór zabezpieczeń renomowanych firm i wysoką jakość komponentów. Montujemy falowniki firm Fronius, Huawei, SMA, ABB, Sofar, Zevelsolar oraz panele LG, Sharp, Q-cells i inne.

Co odróżnia naszą ofertę od konkurencji? Wycenę i ofertę każdorazowo składa właściciel firmy. Stoi on także na czele ekipy instalatorskiej. Nie zatrudniamy podwykonawców, czy osób o znikomych kwalifikacjach. Wyróżnia nas właśnie dbałość o szczegóły. Istniejemy od 2007 r, nie jesteśmy spółką zoo ani działalnością założoną pół roku temu, nasza gwarancja ma pokrycie. Nie „wciskamy” klientom jak najwięcej paneli, byle tylko zarobić. Te które są w cieniu osłabią pracę całej instalacji!

Zapraszamy do kontaktu celem wyceny instalacji. Aby wyliczenia były precyzyjne potrzeba:

  • zużycie kwh w ciągu ostatnich 12 miesięcy (na fakturze za energię)
  • moc przyłącza (na fakturze za energię)
  • wizja lokalna połączona z pomiarami dachu